środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Odwiedź Krajowe Dni Pola 2024 w Boguchwale!

spot_img

W dniach 14-16 czerwca 2024 roku Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale będzie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu rolniczym – V Krajowych Dni Pola. Pod hasłem „Nowoczesne rolnictwo”, tegoroczna edycja ma na celu promowanie innowacji w produkcji roślinnej oraz prezentację osiągnięć polskiej hodowli roślin i ofert firm wspierających rolnictwo.

Krajowe Dni Pola 2024 w Boguchwale

Krajowe Dni Pola to okazja nie tylko do zaprezentowania osiągnięć i nowości w sektorze rolniczym, ale także do integracji społeczności branżowej oraz wymiany doświadczeń.

W bogatym programie przewidziane są prezentacje ekspertów, panele dyskusyjne, warsztaty oraz wystawy najnowocześniejszych rozwiązań rolniczych. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby śledzić najnowsze trendy w agrotechnice, ochronie roślin, hodowli zwierząt oraz zrównoważonej produkcji żywności.

Krajowe Dni Pola to także świetna platforma do nawiązywania relacji biznesowych i promocji innowacyjnych rozwiązań. Spotkania networkingowe i targi branżowe będą doskonałą okazją dla przedsiębiorców, naukowców oraz praktyków rolniczych do wymiany pomysłów i doświadczeń.

Krajowe Dni Pola 2024 – program

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w V Krajowych Dniach Pola 2024, gdzie rolnictwo przyszłości staje się rzeczywistością!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x