poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Od jutra duże ocieplenie [POGODA]

spot_img

pogoda słonecznieO poranku niewielkie przymrozki pojawią się jeszcze na Roztoczu, Podkarpaciu, Małopolsce i w Świętokrzyskiem- do około -1/-2 stopni. Na północy, wschodzie i południu około 0/+2 stopni. Najcieplejsza noc zapowiada się od Pomorza Zachodniego, Ziemi Lubuskiej po województwo Łódzkie, gdzie temperatura nie spadnie poniżej 3-4 stopni C. Noc pogodna i bez opadów. W dolinach rzecznych dzięki słabym porywom wiatru pojawią się zamglenia i mgły, które po wschodzie słońca zanikną.

W ciągu dnia na niebie sporo chmur. Przewaga słońca nad chmurami utrzyma się na południu, zachodzie, wschodzie i w centrum kraju. W najcieplejszym momencie dnia słupki rtęci podniosą się do 9 stopni na Suwalszczyźnie, 10-12 stopni od północnej Lubelszczyzny po Warmię i Żuławy,

13 stopni od Podkarpacia po Łódzkie, Kujawy, Pomorze Zachodnie. Najcieplej na zachodzie i południe, gdzie poczujemy przyjemne 15-16 stopni.

Wiatr na południu,Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce, wschodzie i w centrum kraju słaby. Na pozostałym obszarze umiarkowany, w porywach do 40 km/h.

Łukasz Sieligowski

pogoda

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników