wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Nowy Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału ARiMR

spot_img

15 lutego br. Mateusz Bukowski otrzymał powołanie na Stanowisko Dyrektora wielkopolskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 

Mateusz Bukowski od 17 lat związany z Agencją. Od 2016 roku pełnił funkcję kierownika Biura Powiatowego Oddziału ARiMR w Pleszewie. Wcześniej pracował w Biurze Kontroli oraz Biurze Wsparcia Inwestycyjnego Agencji w Poznaniu. Mateusz Bukowski pochodzi z Chocza, ma 45 lat. Jest także radnym Rady Powiatu Pleszewskiego.

Czas i kompetencje 

Nowy dyrektor poznańskiej ARiMR zamierza skoncentrować się na jak najefektywniejszej czasowo i jakościowo obsłudze wpływających wniosków, wydawania decyzji i wypłacie rolniczych należności. Mateusz Bukowski podkreśla, że w wielkopolskim oddziale pracuje kadra o odpowiednich kwalifikacjach, zdolna podołać powyższym i wielu innym statutowym obowiązkom ARiMR. Natomiast pierwszym konkretnym zadaniem nowego dyrektora będzie powołanie na stanowisko swego następcy w oddziale w Pleszewie. Dodajmy też, że nowy dyrektor zastąpił Michała Zielińskiego, który niedawno objął stanowisko wojewody wielkopolskiego. 

Źródło i foto: ARiMR

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x