niedziela, 23 czerwca, 2024
spot_img

Nowy program AGROREWOLUCJE!

spot_img

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swoje gospodarstwo rusza nowy internetowy program AGROREWOLUCJE. Jego gospodarzami będą uczestnicy popularnego programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony” – Anna i Grzegorz Bardowscy. W programie zobaczymy trzy gospodarstwa rolne, które będąc na skraju rentowności przemienią się w nowoczesne, produktywne, a przede wszystkim generujące zyski. Uczestnicy będą mogli liczyć na pomoc ekspertów trzech polskich firm zajmujących się produkcją środków ochrony roślin i nawozów, do których należą: Grupa Azoty, CIECH Sarzyna oraz INTERMAG. Z programu dowiemy się jak prawidłowo planować oraz prowadzić produkcję roślinną by przynosiła ona zyski. Będziemy mogli zobaczyć jak poprawnie wykonywać zabiegi agrotechniczne, a także uzyskiwać wysokie plony poprzez odpowiednie nawożenie, ochronę, dokarmianie i stymulację. W programie ukazane zostanie również codzienne życie i praca polskiej rodziny rolniczej, która może być niebywale zaskakująca.

Dla uczestników

Warunkami uczestnictwa w AGROREWOLUCJACH jest wypełnienie ankiety na stronie www.agrorewolucje.pl, a także przygotowanie maksymalnie jednominutowego filmu, w którym zostanie zaprezentowana sylwetka gospodarstwa oraz kandydata. W pierwszej kolejności zostanie przeprowadzona wstępna selekcja, po której odbędą się wizytacje w pięciu gospodarstwach, a spośród nich wybrane zostaną trzy, które poddane zostaną rewolucjom. Trzy wybrane gospodarstwa otrzymają dodatkowo nawozy dolistne i biostymulatory od firmy INTERMAG, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna oraz nawozy doglebowe od Grupy Azoty. Całkowitą wartość nagród w programie określono na ponad 100 000 zł. Swoje kandydatury można zgłaszać do 18 czerwca 2018.

Dla ciekawych

Dla ciekawych rozwiązań przedstawionych w programie lub tych, którzy chcą śledzić losy uczestników programu premierowy odcinek pierwszego sezonu opublikowany zostanie jesienią tego roku. Program będzie można obejrzeć m.in. na kanale AGROREWOLUCJE na portalu YouTube i stronie www.agrorewolucje.pl.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x