czwartek, 23 maja, 2024
spot_imgspot_img

Nebraska: Przewoził ogromnego byka Watusi na przednim siedzeniu

spot_img

W niewielkim amerykańskim mieście Norfolk, w stanie Nebraska, policja otrzymała niecodzienne zgłoszenie. Zgłaszający przekazał o obecności niecodziennego widoku – na ulicach miasta pojawił się przekształcony samochód, w którym na przednim siedzeniu towarzyszył niezwykle okazały byk Watusi.

Byk Watusi jako pasażer w zmodyfikowanym samochodzie

Kapitan policji w Norfolk, Chad Reiman, wyraził zdziwienie w obliczu nietypowej sceny, którą zastali jego funkcjonariusze na ulicach miasta. W centrum uwagi znalazł się zmodyfikowany sedan Ford Crown Victoria, który nie tylko przyciągał wzrok, ale stał się także nietypową atrakcją. Szczególną uwagę przyciągało to, że na przednim siedzeniu tego wyjątkowego pojazdu gościł byk Watusi o imieniu Howdy Doody.

Właściciel pojazdu, Lee Meyer, cieszy się lokalną sławą jako uczestnik różnych parad, na których prezentuje swój nietypowy pojazd. Jednakże, aby umożliwić transport Howdy’ego Doody’ego, samochód przeszedł znaczące modyfikacje. Część przedniej szyby i dachu została usunięta, aby zapewnić komfortowe przewożenie byka, a metalowa bramka dla bydła zastąpiła drzwi po stronie pasażera, zapewniając bezpieczeństwo w czasie podróży. Pojazd ten nie mógłby również odnieść sukcesu bez wspaniałych rogów, które dumnie zdobiły maskę samochodu.

Byk Watusi na przednim siedzeniu samochodu sensacją internetu

Kapitan policji w Norfolk, Chad Reiman, nie krył zdziwienia, komentując tę niecodzienną sytuację. Stwierdził, że to zdecydowanie niezwykły widok, który trudno jest przeoczyć. Co więcej, nagranie z zatrzymania, udostępnione przez News Channel Nebraska, stało się szybko hitem w sieci. Niezwykłość tej sytuacji nie ogranicza się jedynie do tego konkretnego zdarzenia. Filmy dokumentujące Lee Meyera, kiedy prowadzi Howdy’ego Doody’ego po ulicach miasta, są dostępne w Internecie już od 2017 i 2019 roku.

Z kolei zaledwie miesiąc wcześniej, podczas parady w Burwell, samochód Meyera zdobył prestiżowy tytuł najlepszego pojazdu na słynnej Big Rodeo Parade w Nebrasce. 

Byk Watusi to przyjaciel i towarzysz podróż od wielu lat

Małżonka Meyera, Rhonda, w trakcie rozmowy z rozgłośnią radiową US92 w Norfolk, podkreśliła, że dla jej męża, Lee Meyera, byk Watusi o imieniu Howdy Doody stanowi „przyjaciela i towarzysza” od około ośmiu lub dziewięciu lat.

Kapitan Reiman, choć dostrzegł wykroczenia związane z nietypowym pojazdem pana Meyera, zdecydował się na bardziej wyrozumiałe podejście. Funkcjonariusze zdecydowali się jedynie upomnieć pana Meyera i zaakceptowali jego obietnicę, że zawróci i bezpiecznie dostarczy Howdy’ego Doody’ego do domu. Kapitan podkreślił, że to wydarzenie było dla nich zupełnie nowym i niezwykłym doświadczeniem, które z pewnością pozostanie w pamięci mieszkańców Nebraski jako niezwykła sytuacja, będąca tematem rozmów przez dłuższy czas.

źródło: Sky News

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x