poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Na północnym wschodzie w nocy przymrozki i marznące mgły [POGODA]

spot_img

Rozpogodzenia na północnym wschodzie nie wróżą niczego dobrego wieczorem i w nocy. Te z upływem godzin nocnych mają zanikać, jednakże miejscami dziury w chmurach na Podlasiu, Warmii, wschodzie Mazowsza pozostana do rana. I tam, gdzie utrzyma się pogodne niebo nad ranem pojawią się gęste mgły przy temperaturze około -4/-1 stopnia Celsjusza na wysokości 2 metrów. W sąsiednich miejscowościach, gdzie niebo się wcześniej zachmurzy zanotujemy około 1/3 stopni powyżej zera.

Na pozostałym obszarze Polski pochmurno, na południu i zachodzie w wielu miejscach gęste mgły. Temperatura nie spadnie tutaj poniżej 3/5 stopni Celsjusza.

W ciągu dnia nadal chmury. Na przebłyski słońca można liczyć punktowo na Lubelszczyźnie, Podlasiu. Warmii, Mazurach, Mazowszu (wschód, północ regionu).

Zimno. Temperatura podniesie się do zaledwie 1/3 stopni w rejonie mgieł na północnym wschodzie, do 5/7 stopni na pozostałym obszarze. Wiatr nadal słaby, w wielu regionach bezwietrznie.

W środę pamiętajcie, że w wielu miejscach popada mżawka. Zaś od czwartku wiatr powoli rozwiewać ma chmury.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x