wtorek, 30 maja, 2023

Możliwości współpracy – Ministerstwo udostępnia stronę

spot_imgspot_img

MRiRW zachęca rolników, producentów rolnych i podmioty z branży przetwórczej do korzystania z nowo utworzonej zakładki na ministerialnej stronie internetowej pn.: „Możliwości współpracy”.
Zakładka ma być miejscem wymiany informacji o wolnych mocach przerobowych, składowych i potrzebach podjęcia współpracy w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego.
To kolejny środek zaradczy na utrudnienia związane z pandemią COVID-19.

 – W obecnych warunkach pilną i ważną sprawą jest szybki przepływ informacji o możliwościach eksportu, zbytu i współpracy – stwierdza Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. – Dlatego wychodzimy naprzeciw takim potrzebom. Poleciłem obok zakładki „Możliwości eksportowe” uruchomienie kolejnej pod nazwą: „Możliwości współpracy.

Jak skorzystać?

Informacje dotyczące chęci nawiązania współpracy w powyższych zakresach należy przesyłać na adres mailowy: wspolpracaprzetworcow@minrol.gov.pl

Każda informacja musi zawierać następujące dane: nazwę firmy/adres firmowy/telefon/adres mailowy. Wymagany jest również syntetyczny opis oferty o długości 400 znaków.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło/fot.: MRiRW

Minister Ardanowski: Polska wnioskuje o pomoc z budżetu UE

spot_img
Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników