poniedziałek, 26 lutego, 2024

Marka Case IH z dumą wspiera przedsięwzięcia młodych rolników

spot_img

Case IH to symbol nowoczesności, wypracowanej na wieloletnim doświadczeniu. Przeszło 175 lat tradycji doprowadziło do momentu, w którym marka jest symbolem przełomowych rozwiązań w rolnictwie, kształtując krajobraz branży na całym świecie. To właśnie innowacyjność sprawia, że Case IH to wybór młodych rolników, poszukujących narzędzi zwiększających efektywność i komfort pracy – tworząc tym samym przyszłość rolnictwa. Już po raz kolejny, początek roku oznacza szansę na realizację marzeń o uzupełnieniu parku maszyn. Rusza nabór wniosków do programu Młody Rolnik 2020, a wraz z nim możliwość uzyskania wsparcia inwestycji w rozwój gospodarstwa.

 

Młody Rolnik to projekt, do którego zakwalifikować może się osoba, która ma nie więcej niż 40 lat, posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz samodzielnie prowadzi gospodarstwo. O jakie wsparcie mogą starać się beneficjenci? W tym roku zakwalifikowani rolnicy mają możliwość otrzymania aż 150 tys. zł dotacji.

 

Marka Case IH również, z dumą wspiera codzienne przedsięwzięcia młodych rolników, oferując im narzędzia, dzięki którym ich praca staje się bardziej intuicyjna i wydajna.

„Z zadowoleniem i nadzieją obserwujemy inicjatywy, które wspierają przyszłość Polskiego rolnictwa. Młodzi rolnicy są naszą inspiracją do tworzenia coraz to nowszych rozwiązań, jeszcze lepiej odpowiadających na codzienne potrzeby. To właśnie ich głos jest dla nas najważniejszy. Jako marka chcemy wspierać młodych i zaoferować im to co najlepsze i najbardziej efektywne” – komentuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland.

 

Wszystkich, którzy są zainteresowani tym, jak poprawić wydajność i efektywność pracy, a także tych, którzy chcą doświadczyć jakości oferowanej przez markę Case IH, zapraszamy do odwiedzenia punktów autoryzowanych Dealerów. Młodym rolnikom życzymy nie tylko powodzenia w zakwalifikowaniu się do programu, ale także nieustającej energii do realizacji nawet najbardziej ambitnych planów biznesowych w gospodarstwie.

Czesław Lang i jego park maszynowy marki Case IH

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników