czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Konkurs fotograficzny „Żniwa wczoraj i dziś…”

spot_img

Platforma Agralan – to nowoczesne narzędzie komunikacyjne. Tworząc ją realizujemy ambicje kształtowania przyszłości naszego rolnictwa. Chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w KONKURSIE fotograficznym w stylu retro „Żniwa wczoraj i dziś…” Nagrodzone zostaną w nim przesłane najciekawsze zdjęcia, na których uda Wam się uchwycić ślady rolniczej przeszłości lub na których foto-wspomnienia zestawicie z widokiem tego, jak to wygląda obecnie.

Krótkie zasady

  • Odkurz stare albumy i podziel się wspomnieniem ze żniw. Pokaż, jak kiedyś wyglądało Twoje gospodarstwo i jak Twoi bliscy wykonywali swoją pracę. Swoje wspomnienie możesz porównać z teraźniejszością. Zdjęcie (jedno lub dwa) wraz z krótkim opisem prześlij w dostępnym poniżej formularzu konkursowym.
  • Będzie nam miło, jeśli zaprosisz do udziału w konkursie swoich znajomych. Konkurs startuje DZISIAJ, a data zakończenia przyjmowania prac to: 31.08.2022, godzina 23:59.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na platformie Agralan oraz akceptacja niniejszego Regulaminu.

Link do formularza:

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody!

nagrody
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x