piątek, 22 października, 2021
spot_img

John Deere: jak funkcjonują obecnie fabryki?

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Produkcja maszyn rolniczych to proces zależny od wielu czynników. Jednym z nich jest sytuacja na rynku transportowym, a ta obecnie spowalnia transfer komponentów. Ze swojej strony robimy, co możemy, by optymalizować i przyspieszać procesy po naszej stronie, natomiast mamy świadomość, że gdy zawiedzie jedno z ogniw, łańcuch staje się słabszy.

Jako jeden z większych pracodawców w branży, czujemy odpowiedzialność za naszych pracowników i kładziemy bardzo duży nacisk na ich bezpieczeństwo pracy i zdrowie. Dlatego też wstrzymaliśmy produkcję i dostosowaliśmy linie produkcyjne do wymogów sanitarnych. Dzięki temu nasi pracownicy mogą czuć się bezpiecznie i możemy utrzymać produkcję w nieco ograniczonej wersji, w każdej fabryce w Europie.

Z powodu COVID-19 dwukrotnie zawieszano produkcję w fabrykach w 0USA, jednak ciągłość produkcji udało przywrócić się po dwóch dniach. Obsługą składanych zamówień zajmuje się dedykowany dział John Deere Polska. Wspólnie z Dealerami określane są priorytety dostawy i odpowiedzi.

Zamówienia przedsezonowe części pozwoliły zatowarować się dealerom i najbardziej rotujące części dostępne są „od ręki”.

Operation Center John Deere – mobilne centrum dowodzenia

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły