środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

John Deere: jak funkcjonują obecnie fabryki?

spot_img

Produkcja maszyn rolniczych to proces zależny od wielu czynników. Jednym z nich jest sytuacja na rynku transportowym, a ta obecnie spowalnia transfer komponentów. Ze swojej strony robimy, co możemy, by optymalizować i przyspieszać procesy po naszej stronie, natomiast mamy świadomość, że gdy zawiedzie jedno z ogniw, łańcuch staje się słabszy.

Jako jeden z większych pracodawców w branży, czujemy odpowiedzialność za naszych pracowników i kładziemy bardzo duży nacisk na ich bezpieczeństwo pracy i zdrowie. Dlatego też wstrzymaliśmy produkcję i dostosowaliśmy linie produkcyjne do wymogów sanitarnych. Dzięki temu nasi pracownicy mogą czuć się bezpiecznie i możemy utrzymać produkcję w nieco ograniczonej wersji, w każdej fabryce w Europie.

Z powodu COVID-19 dwukrotnie zawieszano produkcję w fabrykach w 0USA, jednak ciągłość produkcji udało przywrócić się po dwóch dniach. Obsługą składanych zamówień zajmuje się dedykowany dział John Deere Polska. Wspólnie z Dealerami określane są priorytety dostawy i odpowiedzi.

Zamówienia przedsezonowe części pozwoliły zatowarować się dealerom i najbardziej rotujące części dostępne są „od ręki”.

Operation Center John Deere – mobilne centrum dowodzenia

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników