środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

III Forum Ziemniaka

spot_img

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Forum Ziemniaka „Ziemniak – nowoczesna żywność w gospodarce 4.0”, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r. godz. 10.00 – 20.00 w Chobienicach.

Cyklicznie odbywające się Forum Ziemniaka to specjalistyczna branżowa impreza konferencyjna skierowana do rolników, firm sektora rolnego i spożywczego związanego z produkcją oraz przetwarzaniem ziemniaków.

Celem III Forum Ziemniaka jest wspieranie procesów unowocześnienia branży, transfer wiedzy do odbiorców, promocja odmian, ułatwienie kontaktów między uczestnikami rynku oraz integracja jednostek tego sektora agrobiznesu. Celem niniejszego projektu jest również promocja spożycia ziemniaków oraz ich przetworów, jak również zwiększenie świadomości konsumentów w zakresie korzyści płynących ze spożycia ziemniaków. Ponadto zaprezentowane zostaną  produkty i odmiany ziemniaka jak również trendy kulinarne przyrządzania ziemniaka, w wielu rejonach Polski nieznane.

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników