czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Firma Rolmax autoryzowany dealer marki New Holland otwiera zmodernizowany oddział w Białce

spot_img

Firma Rolmax, autoryzowany dealer marki New Holland, uroczyście otworzyła zmodernizowany oddział w Białce. Nowy punkt sprzedaży, który od kilku lat działał na rynku, został gruntownie przebudowany, aby zapewnić klientom jeszcze wyższy standard obsługi.

Nowe możliwości dla klientów

Nowo otwarty budynek w Białce został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom klientów. Odwiedzający znajdą tutaj dedykowane pomieszczenia dla działu handlowego, działu części oraz nowoczesny magazyn. Dodatkowo, oddano do użytku przestronną halę serwisową, co umożliwia szybką i efektywną realizację napraw, koordynowaną z centralą w Świdniku.

Uroczystość otwarcia

Oficjalne otwarcie rozpoczęło się od poświęcenia nowego oddziału, a następnie odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi przez Łukasza Chęcińskiego, Business Managera marki New Holland w Polsce, wspólnie z właścicielami i przedstawicielami Rolmax oraz CNH Industrial Polska. Wydarzenie zgromadziło ponad 300 gości, którzy mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą maszyn rolniczych marki New Holland, w tym takimi hitami jak ciągnik T6.145 z pługiem, T5.110 z kosiarką oraz ciągnik Boomer 35 z kosiarką.

Całe spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku, a dla wszystkich gości przez cały dzień zapewniony został catering. Słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że wydarzenie było niezwykle udane i cieszyło się dużym uznaniem gości.

Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić zmodernizowany oddział dealera Rolmax w Białce przy ulicy Białka 50C.

źródło: mat. prasowe

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x