czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” już w maju!

spot_imgspot_img

Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa i rozwoju wsi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 maja 2018 roku i realizowane jest przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Akcja ta obejmuje  szereg wydarzeń, które mają na celu pokazać, że realizowane projekty mają istotny wpływ na rozwój nie tylko regionów czy kraju, ale także mają zasięg europejski.

To już kolejna edycja

Jest to już V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, w której udział mogą wziąć wszyscy Beneficjenci PROW 2007-2013 oraz PROW 2014-2020. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoje zrealizowane przedsięwzięcia mieszkańcom i turystom, w trakcie zorganizowanego zwiedzania. W celu uświetnienia swojej oferty warto zapewnić odwiedzającym specjalne i dodatkowe atrakcje. Udział w tej akcji to również czas promocji projektów, które są współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Ważne informacje

Warunkiem wzięcia udziału w ,,Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” jest udostępnienie swojego projektu odwiedzającym na co najmniej jeden dzień, w terminie od 11 do 13 maja 2018 r. Wszelkie informacje dotyczące promocji, informacji o projektach czy opis oferowanych atrakcji można znaleźć na stronie www.dniotwarte.eu.
W celu zgłoszenia swojego udziału należy wypełnić elektroniczny formularz, który można znaleźć na w/w stronie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x