sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

BARWY LATA-DARY JESIENI w Minikowie

spot_img

Jesienna wystawa ogrodnicza połączona z kulinarną promocją karpia, festyn Barwy Lata – Dary Jesieni, Święto Ziemniaka, rozstrzygnięcia konkursów i pokaz drobnego inwentarza – to To jeszcze nie wszystko, co ma się wydarzyć 18 września 2022 w Minikowie podczas festynu „Barwy lata – dary jesieni”.

W niedzielę 18 września Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do Minikowa na szereg wydarzeń. Impreza plenerowa jest przeznaczona dla rolników, gospodyń wiejskich, dzieci i młodzieży oraz lokalnych grup działania w godzinach 10-16:00.

Już teraz serdecznie zapraszamy, a poniżej przedstawiamy plan wydarzenia.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x