środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Bardzo deszczowa noc na południu [POGODA]

spot_img

W nocy intensywne wielogodzinne opady deszczu pojawią się na południu Mazowsza i Ziemi Łódzkiej, Górnym Śląsku, Małopolsce i Górach Świętokrzyskich. Popada również na wschodzie i południu Podlasia, wschodzie, zachodzie i w centrum Mazowsza a także na północy Lubelszczyzny.

Nad ranem popada także na wschodzie Wielkopolski, miejscami na Kujawach, Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku. Przed południem przelotne opady występować będą na całym południu, wschodzie i w centrum kraju- nie popada jednak wszędzie. Jeszcze więcej przelotnych opadów pojawi się po południu na wschodzie i południu kraju- chwilami opady deszczu będą zlewne- do 5 mm w 5 minut.

Wieczorem przelotne opady dotrą również nad wschodnie Podlasie.

Na zachodzie i północy sucho z dużą ilością chmur.

Temperatura o poranku spadnie do około 9/13 stopni. W ciągu dnia podniesie się do 13/14 stopni na południu i w centrum, 16/18 stopni na pozostałym obszarze.

Wiatr powieje umiarkowanie  w porywach do 30 km/h na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Mazowszu, północy Lubelszczyzny i Ziemi Łódzkiej. Na pozostałym obszarze wiatr słaby, a na krańcach południowych i zachodnich całkowicie bezwietrznie.

O poranku w wielu regionach zachodniej i południowej części kraju możliwe mgły i zamglenia.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x