niedziela, 24 września, 2023

AgroTech Kielce nie odbędą się w czerwcu!

spot_imgspot_img

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie organizatorzy poinformowali, że targi odbędą się w kolejnym – innym terminie. Wcześniej impreza została przełożona z marca na termin czerwcowy, ale ze względu na obowiązujący zakaz organizacji imprez masowych, wyklucza się odbycie targów od 19 do 21 czerwca tego roku. Dlatego AGROTECH oraz LAS EXPO zapraszają na wystawę od 6 do 8 listopada 2020 roku- czyli w terminie, w którym odbywają się targi poświęcone branży ogrodniczej i sadowniczej.

W marcowej edycji AGROTECH swój udział potwierdziło ponad 700 firm, a pod ekspozycję przygotowano 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Agrotech jest największą imprezą targową odbywającą się w halach w Polsce. Od 26 lat inauguruje sezon rolniczy w kraju. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło 75 tysięcy osób. Skala wydarzenia, które zgodnie z przepisami podobnie jak wszystkie targi w kraju, nie jest kwalifikowane w polskim ustawodawstwie jako impreza masowa, jest jednym z czynników budzących obawy w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2,  wywołującego chorobę Covid – 19.

Źródło: Facebook/TargiTechnikiRolniczejAgroTech

Znamy nowy termin targów AGROTECH Kielce!

Targi Agrotech w Kielcach nie odbędą się!

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników