niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Agromajówka w Zduńskiej Dąbrowie

spot_img

Serdecznie zapraszamy na „Agromajówkę w Zduńskiej Dąbrowie”, która odbędzie się 29 maja (niedziela) w Zduńskiej Dąbrowie, w godzinach 13:00-18:00.

Jest to wydarzenie organizowane przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie wspólnie z Syngentą oraz ŁODR Bratoszewice. Tematem wydarzenia będzie „Stosowanie środków ochrony roślin zgodnie z Dobrą Praktyką Ochrony Roślin”. Zapraszamy!

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x