poniedziałek, 27 maja, 2024
spot_imgspot_img

AGRO SHOW powraca!

spot_img

Są już pozytywne sygnały mogące świadczyć o tym, że Świat powoli powraca do normalności po najgorszym czasie pandemii COVID-19. Z całą pewnością takim sygnałem jest informacja o wyznaczeniu terminu bardzo popularnej wśród rolników wystawy pod nazwą AGRO SHOW, która w tym, roku odbędzie się dniach 24-26 września jak dawniej w Bednarach.

Zgłoszenia od przyszłego tygodnia!

Główny organizator imprezy – Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych – nie ukrywając radości cytuje słowa Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, który oświadczył m.in., że przywraca się możliwość prowadzenia w tradycyjny sposób targów, konferencji, wystaw – z tym samym limitem, który dotyczy innych zdarzeń, eventów w obiektach zamkniętych, gdzie jedna osoba przypada na 15 m kw.

Organizatorzy AGRO SHOW zapewniają więc, że  przystępują do intensywnych przygotowań do imprezy. A już w przyszłym tygodniu na stronie internetowej www.agroshow.pl dostępne będą formularze zgłoszeniowe na wystawę. Do sprawy z pewnością powrócimy. 

Źródło i foto: Portal internetowy AGRO SHOW

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x