sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

50 latek zginął podczas gaszenia pożaru na polu

We wtorek na jednym z pól uprawnych w miejscowości Zofijówka w powiecie łukowskim doszło do pożaru. Ze zgłoszenia wynikało, że ogień „zajął” rosnące tam zboże i składowane bele słomy. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, niestety zdarzenie miało tragiczny finał.

Ogień zajął ubranie mężczyzny

Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, że na pole przyjechał zaprzęgiem konnym 50-latek wraz ze swoją matką. Razem oczekiwali na kombajn, którym miało być wykoszone ich zboże. W pewnym momencie kobieta zauważyła rozprzestrzeniający się po polu ogień. 50-latek zaczął gasić płomienie, jednak w tym czasie ogień „zajął” też jego odzież. Na pomoc przybiegli mieszkający w pobliżu sąsiedzi, kocami próbowali ugasić palące się na mężczyźnie ubranie. Wezwani na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji. 

Tragiczny finał gaszenia pożaru

50-latek doznał rozległych poparzeń ciała i nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala. Niestety mimo udzielanej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dlaczego doszło do tragicznego w skutkach pożaru.

Źródło: https://lukow.policja.gov.pl/

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x