sobota, 27 lutego, 2021

Nowe wozy paszowe od Alima Bis

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Podstawa w żywieniu bydła jest odpowiednia ilość i jakość zadawanej paszy. Do przygotowania takiej paszy  potrzebujemy odpowiedniego sprzętu – wozu paszowego. Na przeciw wymaganiom klientów firma Alima Bis wprowadza na rynek nowy typ wozu paszowego EVOLUTION PRO.

Nowy typ wozu paszowego

Wozy paszowe EVOLUTION PRO kierowane są do wszystkich wymagających klientów, którzy na pierwszym miejscu cenią sobie jakość oraz wyposażenie sprzętu. W tej serii wozów paszowych znajdują się maszyny jednoślimakowe od 8 do 16m oraz dwuślimakowe od 12 do 30m. Jest również możliwość specjalnego zamówienia wozu paszowego trzyślimakowego.


Wyposażenie wozu

Wóz paszowy EVOLUTION PRO posiada krótszą ramę oraz dyszel z zaczepem o regulowanej wysokości, co pozwala na ustawienie pozycji górnej lub dolnej. Dzięki takiej regulacji sprzężenie ciągnika następuje bezproblemowo i dodatkowo zwiększa manewrowość zestawu. We wozach paszowych EVOLUTION PRO powiększono okno wypasowe (do 110cm) oraz szerokość taśmy (o 15cm). Budowa kosza oraz ślimaków również uległa zmianie co pozwala na ulepszenia w cięciu i mieszaniu pasz, zwłaszcza włóknistych. Całokształt zmian ma znaczący wpływ na płynność zadawania paszy.


Dodatkowe elementy dla komfortu pracy

W nowym typie wozu paszowego od Alima Bis znajduje się również nowy rodzaj drabinki inspekcyjnej, z wygodną stopnicą co znacząco zwiększa komfort pracy. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się również wyświetlacz wagi, który umieszczony jest na ruchomym ramieniu. Do sterowania zdalnego znajdziemy pilot EVO PAD pozwalający na zarządzanie maszyną. Bezpieczeństwo oraz komfort pracy zwiększa również zabudowanie wszystkich układów oraz zamykana pokrywa, podnoszona za pomocą siłownika gazowego.

Już od nowego roku maszyny EVO PRO będą w sprzedaży.

źródło/fot. mat Alima Bis

 

 

 

-REKLAMA-
Poprzedni artykułZimowe Sympozjum IGP Polska
Następny artykułRolnicy wyszli na A2
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

W sobotę napłynie chłodne powietrze z północy [POGODA]

Z piątku na sobotę popada w rejonie Zamościa, Krakowa, Rzeszowa- spadnie tutaj około 2-4 mm deszczu. Niewielkie opady mżawki do 1-2 mm pojawią się...

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Śledź nas

21,193FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły