czwartek, 21 stycznia, 2021

BKT otrzymuje złoty certyfikat SQEP

-REKLAMA-

Firma Caterpillar przyznała zakładowi BKT w Bhuj złoty certyfikat SQEP (Supplier Quality Excellence Process), ważny dowód uznania zarezerwowany dla dostawców, którzy w ciągu roku wyróżnili się osiąganiem najwyższych poziomów jakości i kontroli nad procesami.

To wielki sukces dla zakładu produkcyjnego Bhuj, już flagowego BKT. Otwarty w 2015 roku Bhuj jest jedną z najbardziej innowacyjnych fabryk Grupy: autonomicznym, najnowocześniejszym zakładem zarówno pod względem aktywów produkcyjnych, jak i infrastruktury wspierającej pracowników. Tutaj powstają radialne opony z serii EARTHMAX do pojazdów CAT. W szczególności są to opony zaprojektowane w celu ułatwienia lepszego rozłożenia obciążenia na podłoże w wywrotkach, ładowarek kołowych, spychaczach, równiarkach i niektórych pojazdach wielofunkcyjnych. Ponadto opony z serii EARTHMAX wyróżniają się konstrukcją All Steel, która gwarantuje wytrzymałość karkasu tych produktów oraz lepsze rozłożenie obciążeń podłoża.

Zakład produkcyjny w Bhuj jest najnowocześniejszym w grupie BKT.

Uzyskany przez BKT certyfikat SQEP Gold, poza uznaniem zaangażowania indyjskiego koncernu międzynarodowego w logistykę i oferującego gamę innowacyjnych, wysokiej jakości produktów, jest kolejnym potwierdzeniem udanej współpracy między Caterpillar i BKT, która stanowi podstawę jeszcze silniejszych synergii i partnerstw w przyszłość.

„Ten certyfikat naprawdę wiele znaczy dla BKT – mówi Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT – jesteśmy dumni z otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia od firmy Caterpillar i mamy nadzieję, że w przyszłych latach nie tylko utrzymamy nasze wysokie standardy i wydajność u naszych klientów. , ale aby pójść jeszcze dalej poprzez ciągłe doskonalenie: podróż BKT jest naznaczona ciągłą ewolucją i rozwojem ”.

-REKLAMA-
Avatar
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Jakie nowości w odmianach ziemniaka?

19 stycznia 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. rejestracji odmian ziemniaka. Z uwagi na panujący stan pandemii w naszym kraju, posiedzenie to miało charakter...

Koszty i nieefektywne wsparcie

Krajowy Związek Pracodawców – Producentów Trzody Chlewnej POLPIG, w ramach konsultacji publicznych, ustosunkował się do propozycji zawartych w projekcie Narodowego Planu Strategicznego, który będzie...

Nadal wyjątkowo ciepło i jeszcze sucho [POGODA]

Podlasie, Mazury, Warmia, południe, wschód, północ, centrum Mazowsza, Lubelskie, Góry Świętokrzyskie, wschód Małopolski i zachód Podkarpacia- tutaj w nocy pojawią się przymrozki do -5/-2...

Śledź nas

20,665FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,140SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły