sobota, 31 lipca, 2021

Wnioski o dopłaty dla rolników tylko do dziś!

-REKLAMA-spot_img

ARIMR przypomina, że dziś mija termin składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok.  Agencja informuje, że dokumenty można składać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 zaleca się, aby planujący odwiedzić nasze placówki, umówili się telefonicznie na konkretny termin (numery telefonów do poszczególnych biur powiatowych można znaleźć na podstronie : https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy-regionalne.html

Na stronie internetowej Agencji oprócz samej aplikacji eWniosekPlus dostępna jest instrukcja wypełniania wniosku, filmy instruktażowe oraz zakładka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wszelkie wątpliwości można także konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84.

Podstawowy termin na ubieganie się o tę formę pomocy minął 17 czerwca. Tym, którzy nie zdążyli złożyć takiego wniosku w tym terminie, należne płatności zostały obniżone o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia.

Źródło:arimr.gov.pl

-REKLAMA-spot_img

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
532ObserwującyObserwuj
7,980SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły