wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Wnioski o dopłaty dla rolników tylko do dziś!

spot_img

ARIMR przypomina, że dziś mija termin składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok.  Agencja informuje, że dokumenty można składać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 zaleca się, aby planujący odwiedzić nasze placówki, umówili się telefonicznie na konkretny termin (numery telefonów do poszczególnych biur powiatowych można znaleźć na podstronie : https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy-regionalne.html

Na stronie internetowej Agencji oprócz samej aplikacji eWniosekPlus dostępna jest instrukcja wypełniania wniosku, filmy instruktażowe oraz zakładka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wszelkie wątpliwości można także konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84.

Podstawowy termin na ubieganie się o tę formę pomocy minął 17 czerwca. Tym, którzy nie zdążyli złożyć takiego wniosku w tym terminie, należne płatności zostały obniżone o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia.

Źródło:arimr.gov.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x