niedziela, 7 marca, 2021

Zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik Syngenta

-REKLAMA-
-REKLAMA-

8 stycznia 2021r. zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305.

Tomek był absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po studiach pracował w Poznańskiej Hodowli Roślin, a w marcu 1991 r. związał się z firmą Ciba-Geigy, z czasem przekształconą w Novartis Crop Protection a następnie Syngenta. Przez wiele lat Tomek był twarzą firmy w zachodniej Polsce jako Przedstawiciel i Kierownik Regionu. Pełnił też funkcję Menadżera Dystrybucji Ochrony Roślin w Polsce, a w ostatnich latach Menadżera Produktów Hobbystycznych i Specjalistycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Weteran branży ochrony roślin, życzliwy kolega, oddany swojej pracy profesjonalista oraz Poznaniak z krwi i kości, zawsze punktualny i obowiązkowy. Będzie nam go brakowało.

Msza żałobna odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 12.00 w Kościele św. Jerzego w Poznaniu, ul. Swoboda 43a. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305.

Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Przyjaciół zmarłego składają koleżanki i koledzy z Syngenta Polska.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Prognoza pogody na okres 8-13 marca [POGODA]

Z niedzieli na poniedziałek z północy na południe przemieszczał się będzie wąski front z opadami śniegu. Padać ma przez około 2-4 h. Po północy front...

SerDog z Hochlandii zagości w Żabce na dłużej

Po udanej ofensywie Imperator Smaku Ser Dog Wspaniały – pogromca mięsożernej rosiczki, na dobre zagości w Żabce. Ser Dog to więcej niż hot dog...

Wznowienie nieoprocentowanych pożyczek dla producentów świń!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wznowiła udzielanie nieoprocentowanych pożyczek na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych dla producentów świń, którzy utrzymywali stada na obszarach objętych afrykańskim pomorem...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,690SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły