sobota, 6 marca, 2021

Wysokie temperatury jak na styczeń [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy na południu kraju już bez opadów. W centrum, na zachodzie i wschodzie popada słabo do 1-2 milimetrów. Więcej opadów pojawi się na północ od Olecka, Ostródy, Tucholi, Puszczy Noteckiej- tam przez noc spadnie do nawet 4-7 milimetrów deszczu. W wielu regionach utworzą się zamglenia- zwłąszcza na południu i wschodzie kraju.

Temperatura nad samym ranem spadnie do 0 stopni z możliwymi przymrozkami na południu kraju, +2/+4 stopnie na wschodzie, +6 w centrum, do +8/+11 stopni na północy i zachodzie kraju.

W ciągu dnia na południu kraju sporo chwil ze słońcem i bez opadów. Sucho z dużą ilością chmur na wschodzie, zachodzie i w centrum. Na północy pojawiać się mają przelotne opady deszczu rzędu 1-3 milimetrów.

Temperatura bardzo wysoka jak na zimę. Od 6 stopni na wschodzie i Podkarpaciu do +8/+10 stopni na zachodzie i północy. Lokalnie między Opolem a Słubicami możliwe +11 stopni.

 

Łukasz Sieligowski

 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,540SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły