czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Więcej chmur i słabszy wiatr [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W godzinach przedpołudniowych i popołudniowych na niebie czeka nas podobny typ pogody. Zmianę w porównaniu z poprzednimi dniami będzie zdecydowane osłabnięcie wiatru. Chwilami będzie zupełnie bezwietrznie.

Sporo chmur, z których od czasu do czasu miejscami pokropi deszcz. Im bliżej wieczora tym więcej przejaśnień. Przed zachodem słońca na zachodzie i południu w wielu miejscach będzie niemal bezchmurnie.

W najcieplejszym momencie dnia słupki rtęci podniosą się do maksymalnie 18/21 stopni. Nieco cieplej do 23/24 stopni na południu i zachodzie.

W piątek, sobotę i niedzielę w wielu regionach zrobi się gorąco. Na zachodzie i w centrum kraju będzie to nawet 27/28 stopni. Cieplejsze będą również noce. Słońca również brakować nie będzie.

Jedynie w piątek pojawia się ryzyko burz na południu kraju natomiast w nocy z piątku na sobotę również na wschodzie. Więcej szczegółów jutro w prognozie na cały weekend.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Polscy producenci rolni krytycznie o WPR

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, członek federacji COPA-COGECA, przedstawiła swoje stanowisko w kwestii zagadnień, które powinny zostać uwzględnione podczas negocjacji nad unijną Wspólną Polityką Rolną...

Czwartek najcieplejszy od 31 lat [POGODA]

Jeszcze tydzień temu na wschodzie było -20 stopni, zaś teraz na południowym zachodzie mamy +20 stopni. Pogoda zwariowała, a wraz z nią przyroda. W nocy...

Jak wykryć nadużycia?

Temat wysokości i właściwego wykorzystania dopłat  bezpośrednich od początku funkcjonowania tej formy unijnego wsparcia był przedmiotem wielu rolniczych sporów i dyskusji. Dominują tu dwa główne...

Śledź nas

21,173FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły