niedziela, 7 marca, 2021

W piątek na wschód od Wisły więcej chmur [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy pogodnie będzie w całym kraju. Słaby wiatr, pogodne niebo i napływ powietrza z północnego zachodu zaowocuje spadkiem temperatury na południu, zachodzie i w centrum do 8/11 stopni. Na wschodzie i północnym wschodzie oraz na wybrzeżu około 12/15 stopni.

Przed południem sporo chmur, chwilami pochmurnie na Mazurach, Warmii, Suwalszczyźnie, Warmii, zachodniej, wschodniej, środkowej i północnej częsci Mazowsza. Dużo chmur z przebłyskami słońca na Lubelszczyźnie (północ regionu), wschodzie Kujaw i Ziemi Łódzkiej oraz Pomorzu Gdańskim i Kaszubach.Chmury na zmianę ze słońcem na pozostałym obszarze.

Po południu nadal dużo chmur na wschód od Wisły. Miejscami, przy lesie zboże może wolniej schnąć i jutro nie będzie możliwości aby kosić. Na otwartym terenie tych problemów być nie powinno. Na pozostałym obszarze dominacja słońća nad chmurami. Lokalnie na południu i zachodzie niemalże bezchmurne niebo.

Najchłodniej jutro będzie na pochmurnej Suwalszczyźnie- tutaj 18 stopni. 20 stopni na Warmii i Mazurach oraz na wybrzeżu, 21/22 stopnie na północy Lubelszczyzny, Podlasiu, północy Mazowsza, Kaszubach, 23 stopnie na pozostałym obszarze Mazowsza, Lubelskiego, Podkarpacia, Ziemi Łódzkiej, Kujawach do 24/25 stopni na południu i zachodzie Polski.

Wiatr na południu słaby, na północy umiarkowany z zachodu, wieczorem z północnego zachodu, zaś kolejnej nocy powieje z północy.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Prognoza pogody na okres 8-13 marca [POGODA]

Z niedzieli na poniedziałek z północy na południe przemieszczał się będzie wąski front z opadami śniegu. Padać ma przez około 2-4 h. Po północy front...

SerDog z Hochlandii zagości w Żabce na dłużej

Po udanej ofensywie Imperator Smaku Ser Dog Wspaniały – pogromca mięsożernej rosiczki, na dobre zagości w Żabce. Ser Dog to więcej niż hot dog...

Wznowienie nieoprocentowanych pożyczek dla producentów świń!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wznowiła udzielanie nieoprocentowanych pożyczek na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych dla producentów świń, którzy utrzymywali stada na obszarach objętych afrykańskim pomorem...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,720SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły