sobota, 6 marca, 2021

Targi Rolnicze Agro-Park 2019

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W dniach 2-3 marca 2019 roku odbędą się w Lublinie po raz dwunasty Targi Rolnicze Agro-Park. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ekspozycją maszyn i urządzeń rolniczych.

Logo Agro Park Lublin

Ekspozycja przyszłorocznych targów będzie zajmowała dwie hale o łącznej powierzchni ponad 15 000 m2. Zgromadzone zostaną w jednym miejscu maszyny i urządzenia dla rolnictwa, wyposażenie serwisów rolniczych, elementy budownictwa wiejskiego, chemia, nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny, jak również wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe. Uzupełnieniem wystawy będą stoiska mediów branżowych i stowarzyszeń.

Targi Agro-Park w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie 12 lat staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, które zmieniały się bardzo dynamicznie. Razem z nimi ewoluowała formuła Targów oraz sposób ich przygotowania. Cieszmy się, że już po raz dwunasty do Lublina przyjadą topowe marki ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, które zaprezentują producenci oraz lokalni dealerzy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Agro-Park Lublin

Rekordowa ekspozycja wystawiennicza

Jak zapewnia Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A., w 2019 roku będziemy mieli do czynienia w Lublinie z największą jak dotąd ekspozycją wystawienniczą.

Agro-Park to również szeroka oferta na sezon 2019, nowości z sektora agro oraz konferencje z udziałem wybitnych ekspertów z branży rolniczej. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu mogą liczyć na obecność branżowych liderów, innowacyjne rozwiązania z rolnictwa, specjalistyczną wiedzę i liczne porady, a także spotkania z osobistościami z branży rolniczej. Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi charakteryzować będzie biznesowy charakter, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom biznesowym i dobrej zabawie. Wielomiesięczna ciężka praca nad projektem zaowocowała olbrzymią i niezwykle różnorodną ekspozycją wystawienniczą, która z pewnością zaimponuje odwiedzającym – pointuje Mirosław Wituch.

Dofinansowanie dla grup

Targi Agro-Park w Lublinie są chętnie odwiedzane przez rolników z Lubelszczyzny i okolic. W celu ułatwienia przyjazdu rolników z całej Polski, ponownie organizowany jest program dofinansowania przyjazdu dla grup. Aby otrzymać dofinansowanie należy zgłosić minimum 12-osobową grupę za pośrednictwem strony www.agropark.pl, ale nie później jak do 28 lutego 2019 roku.

 

-REKLAMA-

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,570SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły