niedziela, 20 czerwca, 2021

Przetestuj profesjonalnie swoją innowację dla rolnictwa

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Czy stworzyłeś innowacyjne rozwiązanie, które może przynieść pozytywne zmiany i ulepszyć metody stosowane w rolnictwie? Program Test Farms pomoże sprawdzić Twój agrotechniczny produkt lub technologię w rzeczywistych warunkach i zwiększyć szanse na komercyjny sukces!

Test Farms jest jednym z flagowych programów EIT Food, którego celem jest umożliwienie współpracy pomiędzy innowacyjnymi firmami z branży rolno-spożywczej, a rolnikami, którzy chcą przetestować, ulepszać i wdrożyć rozwijane innowacje.

EIT Food wspiera proces poprzez znalezienie odpowiedniego gospodarstwa i zainteresowanego rolnika, porady doświadczonych doradców i ekspertów rolniczych w trakcie testów oraz przekazuje grant w wysokości 3000 EUR na potrzeby testu.

Więcej informacji na temat procesu aplikacyjnego znajdziesz na stronie internetowej programu (https://www.eitfood.eu/projects/test-farms)

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nasz eksport zbóż poza UE zbliżył się do rekordu z poprzedniego sezonu

Od początku sezonu 2020/21 eksport wszystkich zbóż z Polski (poza UE) wynosi 3,34 mln ton i jest o 3% większy w stosunku do analogicznego...

W nocy na zachodzie i północy powyżej 20 stopni [POGODA]

Dziś wieczorem największa szansa na burze jest w rejonie Świnoujścia, Dziwnowa- tu już teraz wiadomo, że popada niemalże na pewno. W nocy wszystkie opady...

Krajowe Dni Pola i AGRO-TECH 2021 w Minikowie wystartowały!

Krajowe Dni Pola 2021 ponownie wróciły do Minikowa. Dziś oficjalnie wystartowała ta największa impreza polowa prezentująca ponad 500 odmian roślin uprawnych wysianych na poletkach...

Śledź nas

22,339FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły