czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Przed nami najcieplejszy dzień w tym roku. Upał poleje się z nieba [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Już noc będzie bardzo ciepła na poziomie 15-17 stopni, na zachodzie i południu 18-20 stopni i nigdzie nie będzie padać.

Rosa ustąpi około godziny 7:00 i można od tego momentu żniwować. W południe kiedy jeszcze nie ma szans na deszcz temperatura osiągnie już 28 stopni na północy kraju, 31 stopni w centrum i 33 stopnie na południowym zachodzie i środkowym zachodzie. Po południu tuż przed szansą na burze w całym kraju od 30 stopni wzwyż. Między Inowrocławiem, Kutnem, Kaliszem, Nysą możliwe będzie poczucie nawet 35 stopni w cieniu.

Po południu pojawia się jakaś niewielka szansa na burze- nie wiadomo czy chmury zdołają powstać ponieważ wiele czynników będzie je hamować. Jeśli już powstaną to obejmą maksymalnie 20% zaznaczonego obszaru i tutaj popada- byłyby to godziny późno popołudniowe i wieczorne.

Wiatr powieje słabo. Będzie duszno i gorąco.

Noc z wtorku na środę w wielu regionach południowej, wschodniej i środkowej części kraju przyniesie temperatury na poziomie 19/22 stopni.

W środę front z silnymi burzami- na dzień dzisiejszy wydaje się, że ominie cały zachód kraju a popada tylko na południu i wschodzie- być może i w centrum. Potem kilka dni spokoju i słońca.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Grupa Azoty S.A. na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu!

Porozumienie w sprawie wspólnych działań w ramach projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii” podpisali Witold Kozłowski - Marszałek...

CIECH z nowymi technologiami dla zrównoważonego rozwoju rolnictwa

CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin, zarejestrował innowacyjną i chronioną patentem technologię BGT („Better Glyphosate Technology”), pozwalającą na utrzymanie dotychczasowej skuteczności produktów...

Śledź nas

21,174FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,280SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły