wtorek, 13 kwietnia, 2021

[POGODA] Czy czeka nas kilkudniowe ocieplenie?

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Po zimnej nocy z temperaturami na poziomie od 3 do 7 stopni na wschodzie, południu i w centrum  w ciągu dnia pojawi się duża dawka słońca. Na zachodzie i północy w nocy sporo chmur z których spadnie symboliczny deszcz, jednakże popada niemal wszędzie bo aż na 95% obszaru. Dzięki zachmurzeniu temperatura nie spadnie poniżej 9/11 stopni.

W ciągu dnia i na zachodzie kraju niebo zacznie się rozpogadzać i pojawi się słońca a deszcz jeśli popada to słabo i przelotnie na północy i południowym zachodzie kraju w szczególności na Dolnym Śląsku.

Będzie to pierwszy dzień ocieplenia w ciągu dnia. W najcieplejszym momencie dnia słupki rtęci wskażą jedynie 12/15 stopni na północy kraju, 16 stopni na wschodzie i w centrum do 18/19 stopni na zachodzie i południu Polski.

W kolejnych dniach ociepli się do nawet ponad 20 stopni ale jedynie na południu. Na północy w tym na Kaszubach nie widać popołudnia kiedy temperatura miała by przekroczyć 16 stopni. Mało tego po weekendzie w wielu regionach w najcieplejszym momencie dnia będzie zaledwie 8/13 stopni.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Front w środę zacznie się cofać. Zwiastuje to duże ocieplenie [POGODA]

W nocy sucho z przejaśnieniami będzie od okolic Olsztyna po Grudziądz, Kaszuby, Piłę, Poznań, Ziemię Lubuską, Pomorze Zachodnie oraz miejscami od Sudetów po Leszno-...

Hodowcy wzywają Komisarza Wojciechowskiego. Bezmięsna dieta wbrew nauce!

W Europie i w Polsce, w wielu instytucjach i środowiskach rolniczych, toczy się burzliwa dyskusja na temat przyszłego kształtu unijnej Wspólnej Polityki Rolnej. Ważną...

Rynek wołowiny. Rok temu o takich cenach można było tylko pomarzyć

W kraju rynek wołowiny jest stabilny. Rok temu ceny wołowiny były niemal o 15% niższe niż obecnie. Z jednej strony to dobra nowina jednak...

Śledź nas

21,712FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,330SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły