niedziela, 28 lutego, 2021

Masz starocie w domu? Kärcher daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Urządzenia Kärcher słyną z niezawodności i długiej żywotności. Nie są niestety wieczne i z czasem przychodzi czas gdy trzeba pomyśleć o wymianie ich na nowy model. Teraz nadarzyła się do tego idealna okazja. Każdy dostarczając starą  „ciśnieniówkę” Kärcher lub  innego producenta dostanie atrakcyjny rabat.

Urządzenie do walki z wirusem

W ramach akcji “stare na nowe” firma Kärcher oferuje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia profesjonalnego HDS z podgrzewaniem wody. Maszyny te są niezwykle przydatne szczególnie w obecnych czasach, gdy mierzymy się wszyscy z zagrożeniem epidemicznym. HDS to urządzenie, które dzięki temu, że czyści gorącą wodą lub parą (w trybie parowym) potrafi usuwać z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa. Nie ma lepszej inwestycji w bezpieczeństwo i zdrowie swoje i pracowników niż zakup tego urządzenia.

HDS znajdzie zastosowanie w bardzo wielu branżach i sektorach. Transporcie, rolnictwie, budownictwie, magazynowaniu, logistyce i przemyśle. Rabat dotyczyć będzie  zakupu trzech modeli urządzeń z podgrzewaniem wody typu HDS.

Kosiarka za bezcen!

Nie czekaj zwłaszcza jeśli posiadasz naprawdę „wiekowe” urządzenie marki Kärcher. Jeśli bowiem okaże się, że Twoja maszyna jest najstarsza, wtedy świetną akumulatorową kosiarkę LMO wraz z baterią i ładowarką zakupisz za …2 zł.

Nie zwlekaj! Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Ochłodzenie, ocieplenie i znowu ochłodzenie [POGODA]

W poniedziałek pojawi się pewien kłopot z temperaturą i wcale tak ciepło jak na mapie być nie musi. A to za sprawą mgieł, które...

Rekordowe ceny kukurydzy na mecie?

W minionym tygodniu na paryskiej giełdzie MATIF cena kukurydzy osiągnęła poziom 230 euro za tonę, czyli ponad tysiąc złotych. Dało to impuls do dalszego...

Rynek jaj. Na wartości tracą jaja ekologiczne i z wolnego wybiegu

Kolejny tydzień na rynku jaj obfitował w dalsze podwyżki spowodowane mniejszą podażą surowca. Nie zabrakło także niższych notowań, jednak dotyczyły one kategorii, które zazwyczaj...

Śledź nas

21,210FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,310SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły