czwartek, 4 marca, 2021

Już wkrótce Zielone AGRO SHOW – najbardziej kompleksowa prezentacja maszyn zielonkowych

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza na ZIELONE AGRO SHOW 2019. To kolejna już edycja jedynej tego rodzaju wystawy w kraju, w szczególny sposób dedykowanej rolnikom z południowo-wschodniej Polski zajmującym się hodowlą bydła, produkcją mleka i  uprawą roślin zielonkowych. Po raz kolejny gościć będziemy w gminie Ułęż, w województwie lubelskim.

Zielone AGRO SHOW na Lubelszczyźnie

Lokalizacja nie jest przypadkowa, bo województwo lubelskie i ościenne to regiony gdzie skupiają się najwięksi producenci mleka w Polsce. Jest to więc idealne miejsce, by zademonstrować rolnikom ofertę wielu firm. Są to przede wszystkim firmy specjalizujące się w nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz objętościowych dla bydła. W ubiegłym roku w Zielonym AGRO SHOW zaprezentowało się aż 140 dostawców z kraju i zagranicy, a z ich ofertą zapoznało się ponad 20 tysięcy zwiedzających.

Produkcja mleka to specyficzna gałąź produkcji rolnej.  Wymaga nie tylko ciężkiej pracy, poświecenia i wiedzy, ale też korzystania z nowoczesnych rozwiązań technicznych, technologicznych i agrotechnicznych. Na bardzo konkurencyjnym rynku mleka często to one mają wpływ na osiągnięcie dochodu, bo decydują nie tylko o wydajności, ale też i o jakości  finalnego produktu, czyli mleka. A to dzięki wysokiej jakości surowcowi polski przemysł przetwórstwa mleka  może dostarczać konsumentom w kraju i za granicą nabiał najwyższej jakości.  To cały łańcuch, w którym ważne jest każde ogniwo.

Prezentacja maszyn w pracy podczas Zielonego AGRO SHOW

Ogromnym atutem Zielonego AGRO SHOW są organizowane podczas dni wystawowych  prezentacje maszyn w pracy prowadzone  na polach pokazowych. Są one podzielone na dwie części. W pierwszej z nich zobaczymy kosiarki i przetrząsacze (godz. 11:00), w drugie prezentacje pras zwijających, praso-owijarek, przyczep zbierających oraz sieczkarni polowych (godz. 13:00). Każdego roku prezentuje się na Zielonym AGRO SHOW około 50 zestawów maszyn rolniczych niezbędnych do uprawy zielonek. Trudno się więc dziwić, że pokazy maszyn zielonkowych co roku gromadzą liczną widownię. Dodatkowo podczas wystawy zaprezentowane zostanie również sposób odpowiedniego ustawienia przetrząsacza (godz. 12:00). Bez przesady możemy stwierdzić, że na Zielonym AGRO SHOW odbywają się najbardziej kompleksowe i największe w kraju pokazy maszyn zielonkowych.

Polscy rolnicy chcą nie tylko korzystać z najnowocześniejszych  maszyn i urządzeń, ale też pragną pogłębiać i poszerzać swoją wiedzę.  Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to niezbędny warunek rozwoju w każdej dziedzinie, także  w rolnictwie. Dlatego też co roku zapraszamy na Zielone AGRO SHOW także specjalistów z branży, agend i instytucji rządowych, którzy dzielą się swoją wiedzą. To bardzo ważna pomoc, szczególnie dla tych, którzy szukają najbardziej optymalnych rozwiązań dla swoich gospodarstw, a gubią się w gąszczy możliwości i ofert.

Dwa dni wielu atrakcji

Dwa dni Zielonego AGRO SHOW 2019 będą więc świetną okazją by zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn i urządzeń rolniczych. Prezentować się będą producenci czołowych krajowych i zagranicznych marek i będzie można skorzystać z wiedzy i pomocy wystawców, ale też by spotkać się z niezależnymi specjalistami i fachowcami.  Mamy nadzieję, że to będzie bardzo owocny dla wszystkich uczestników czas.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, zapewnia bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy. No dofinansowanie mogę liczyć przyjazdy grupowe, których organizatorem może być dowolny podmiot.

 

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły