środa, 28 lipca, 2021

Mroźna noc z wtorku na środę [POGODA]

-REKLAMA-spot_img

Noc z poniedziałku na wtorek zapisze się z temperaturą na poziomie -10/-7 stopni na południu kraju; -7/-4 stopnie na wschodzie, w centrum i na zachodzie do -5/-3 stopni na północy kraju. Na niebie w nocy w całym kraju świecić będą gwiazdy. Miejscami niebo będzie zupełnie bezchmurne.

W ciągu dnia na zachodzie kraju od wschodu do zachodu słońca niebo pozostanie bezchmurne. Słońce i słaby wiatr ocieplą powietrze do 4-6 stopni, a przy granicy z Niemcami do 7 stopni powyżej zera. Im dalej na wschód tym więcej chmur i chłodniej. Na wschód od Wisły dodatnia temperatura pojawi się jutro tylko na około 1-3 h. Pozostałe godziny pozostaną na minusie. W rejonie Przemyśla środa może upłynąć pod znakiem pochmurnego nieba.

O ile od czwartku/ piątku w pogodzie znów zawita wiosna to ochłodzenia na zmianę z ociepleniami występować mogą do około 8 kwietnia. Oznacza to, że i w tym roku okres Wielkanocy, Niedzieli Palmowej może nas zaskoczyć śniegiem i mrozem. Nie warto śpieszyć się z siewami zbóż jarych, sadzeniem ziemniaków czy siewem grochu.

-REKLAMA-spot_img

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
530ObserwującyObserwuj
7,970SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły