czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

Zasięg upalnego powietrza się powiększy [POGODA]

spot_imgspot_img

Najbliższa noc na południu i zachodzie będzie bardzo ciepła na poziomie 17/20 stopni. Około 14/16 stopni na północy i w centrum. Najchłodniej na wschodzie, Warmii i Mazurach, gdzie o poranku temperatura spadnie do 10/12 stopni.

Do wieczora niebo w większości kraju bezchmurne. Tylko na południu i zachodzie nieco więcej chmur piętra wysokiego. Po południu w górach i  na przedgózu pojawią się burze z bardzo intensywnymi opadami deszczu do 30 mm w ciągu kilkudziesięciu minut, gradem do 2 cm średnicy- jednak może sypać dość gęsto i wiatrem do 85 km/h. Burze aktywne będą do późnych godzin wieczornych.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia przekroczy 30 stopni na południu, zachodzie i w centrum- tylko na Wzniesieniach Łódzkicj około 29 stopni. Najniższa temperatura zanotowana zostanie w okolicy Olecka, Kętrzyna i będzie to 24/25 stopni.

Wiatr silniejszy niż ostatnio. Od Małopolski po centrum i wybrzeże środkowe powieje w porywach do 35/40 km/h. Na zachodzie i wschodzie podmuchy nie przekroczą 25 km/h. Na południowym zachodzie lokalnie bezwietrznie.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x