środa, 27 października, 2021
spot_img

XXIX Krajowa Wystawa Rolnicza

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

ZAPRASZAMY NA XXIX KRAJOWĄ WYSTAWĘ ROLNICZĄ

XXIX Krajową Wystawę Rolniczą towarzyszącą Ogólnopolskim Dożynkom Jasnogórskim, jak co roku wystawa odbywa się w pierwszy weekend września, w tym roku przypada to na dni 05-06 września. Honorowy patronat nad wystawą obejmie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda.

Ze względu na panującą obecnie sytuację związaną z pandemią COVID-19 nasze stoiska wystawowe i handlowe nie będą, jak to było dotychczas, rozmieszczone w Alejach Najświętszej Maryi Panny. Dzięki uprzejmości Ojców Paulinów będą dostępne dla zwiedzających gości jak i dla mieszkańców Częstochowy i regionu na terenie parkingów jasnogórskich.

W programie dwudniowej imprezy prezentujemy stoiska targowe i wystawiennicze między innymi.: Targi Pszczelarskie, Wystawę Przedsiębiorczości i Maszyn Rolniczych, Kiermasz Kwiatów i Krzewów Ozdobnych, Odnawialne Źródła Energii, Wystawę Drobnego Inwentarza i Wystawę Zwierząt Hodowlanych.

Ponadto rolnikom będą doradzali pracownicy oraz eksperci z MRiRW, ARiMR, KOWR, CDR, KRUS, KRiR, a także ŚODR w Częstochowie.

Pomimo trudnego czasu jaki dla nas wszystkich nastał, wkładamy ogrom pracy i zaangażowania abyśmy mogli i w tym roku się z Państwem spotkać na XXIX Krajowej Wystawie Rolniczej. Wpisała się ona już w tradycję naszego miasta i nie wyobrażamy sobie, aby nie odbyła się ona i w tym roku.

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie rozwiązania i środki ostrożności, aby zarówno nasi zaproszeni goście, wystawcy, pracownicy oraz instytucje okołorolnicze, a przede wszystkim osoby zwiedzające wystawę czuli się „bezpiecznie”.

Serdecznie Państwa zapraszamy na XXIX Krajową Wystawę Rolniczą towarzyszącą Ogólnopolskim Dożynkom Jasnogórskim, która odbędzie się u stóp Jasnej Góry, miasta mającego szczególną rolę na mapie Polski oraz świadomości ludzi związanych z trudem rolniczej pracy i poświęceniem.

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
597ObserwującyObserwuj
8,920SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x