piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

XIII Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

spot_img

Serdecznie zapraszamy na XIII Jesienny Jarmark „od pola do stołu”, który odbędzie się 16 września 2018 r. w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie, Oddział Poświętne w Płońsku.

Jesienny Jarmark „od pola do stołu” ma już swoją tradycję, o jego atrakcyjności świadczy wzrastająca co roku liczba zwiedzających. Celem Jarmarku jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Miłośnikom ogrodów lub żywności tradycyjnej i ekologicznej proponujemy  skorzystanie z  kiermaszu kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych lub lokalnych wytwórców żywności. Oferta XIII Jesiennego Jarmarku jest bardzo bogata.

 

Program:

10.00 – 10.30     Uroczyste otwarcie XIII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” (scena)

10.30 – 15.30     Konferencja „Produkcja żywności na niewielką skalę
i wprowadzanie jej na rynek w krótkich łańcuchach dystrybucji” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)

10.30 – 13.00     IX Przegląd Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

13.30 – 14.00     Wręczenie nagród laureatom konkursu IX Przeglądu Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

9.00  – 17.00      Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  informacje w punkcie informacyjnym MODR O/Poświętne

(wystawa)

9.00 – 17.00       Kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła oraz kwiatów, krzewów, drzewek (wystawa)

Organizatorem XIII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu”  jest Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x