wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Tragiczny wypadek osobówki z ciągnikiem rolniczym

spot_img

We wtorek po godzinie 23 doszło do groźnego wypadku w miejscowości Radonice w województwie mazowieckim. Dwie osoby zostały ranne. Kierowca samochodu osobowego wyprzedzając ciężarówkę w miejscu niedozwolonym doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem rolniczym.

Moment zderzenia zarejestrowała kamera monitoringu. Na zdjęciach widać jak ogromna była siła zderzenia. W działaniach brały udział zastępy z JRG i OSP Błonie, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Źródło i foto: remiza.com.pl

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x