środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Wkraczamy w delikatne ochłodzenie [POGODA]

spot_img

Wkraczamy w delikatne ochłodzenie, które zostanie z nami do soboty.

W pierwszej części nocy jeszcze tylko na południu kraju może popadać drobna mżawka a wyżej śnieg. W drugiej części nocy chmury na zmianę z rozpogodzeniami.

Podobnie będzie na pozostałym obszarze. Chmury, przejaśnienia i lokalnie gęste mgły osadzające szadź.

Będzie ślisko, ponieważ temperatura spadnie w okolice -3/0 stopni. Lokalnie w zastoiskach -6 stopni. Nieco cieplej około 0/2 stopni powyżej zara wzdłuż Odry.

W ciągu dnia na niebie przeważnie pochmurno. Coraz słabszy wiatr a wieczorem jego całkowity zanik będzie utrudniał rozpraszanie się chmur. Stąd tylko w nielicznych miejscach zobaczymy jutro słońce.

Temperatura wyniesie od -1/1 stopnia tam gdzie mgły trzymać będą przez cały dzień do 1/3 stopni powyżej zera, gdzie mgły ustąpią ale pozostaną chmury i 3/5 stopni zobaczymy na termometrze jeśli wyjdzie z za chmur słońce.

 

Łukasz Sieligowski 

 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników