środa, 28 lutego, 2024

Wesele wiceministra rolnictwa. Ponad pół tysiąca gości, koncert Bayer Full i traktor w prezencie

spot_img

Wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk w minioną sobotę zawarł związek małżeński. Na hucznej imprezie bawiło się ponad pół tysiąca gości, a szczególną uwagę zwrócił prezent ślubny, jaki dostał polityk. 

W trakcie uroczystości goście składali życzenia i gratulacje nowożeńcom oraz obdarowywali ich prezentami. Jednym z nich były kluczyki do ciągnika rolniczego, którego młodzi będą używać w trakcie prac polowych.

Wesele pary młodej odbyło się w Gościcu w Czuszowie. Razem z nowożeńcami świętowało ponad pół tysiąca osób. Wśród nich obecni byli czołowi politycy Solidarnej Polski w tym prezes partii Zbigniew Ziobro, europoseł Beata Kempa oraz poseł Piotr Sak. Nie zabrakło również polityków Prawa i Sprawiedliwości, wśród których był poseł Rafał Bochenek. Podczas zabawy na gości czekała niespodzianka w postaci koncertu popularnego zespołu Bayer Full.

Po zakończonym koncercie goście i para młoda podziwiali specjalnie przygotowany pokaz fajerwerków, podczas którego młoda para pokroiła tort weselny.

Wiceminister dostał ciągnik wart 1,5 mln zł

Para młoda została obdarowana przez brata polityka m.in. nowym ciągnikiem rolniczym. Dodatkowo maszyna warta 1,5 mln zł została poświęcona w trakcie uroczystości przez lokalnego księdza. 

W oświadczeniu majątkowym za 2021 r. wiceminister Norbert Kaczmarczyk zadeklarował, że posiada 220 tys. zł oszczędności, nie ma domu ani mieszkania. Jest za to dzierżawcą gospodarstwa rolnego o powierzchni ponad 16 ha i wartości 190 tys. zł. Zadeklarowany dochód z jego działalności w ub. r. to 5,1 tys. zł.

Od razu nasuwa nam się pytanie czy wiceminister odprowadzi podatek od prezentu ślubnego za 1,5 miliona?

Źródło: gk.pl
foto: facebook.com/kaczmarczyknorbert

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

Taki ciągnik to miał by co robić na 160 hektarach a nie 16

Marek Wodecki
Marek Wodecki
1 rok temu

Totalne dno prezentowane przez naszych polityków.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

2
0
Would love your thoughts, please comment.x