piątek, 23 lutego, 2024

Homologacja Opon Vredestein VF Traxion Optimall dla serii CLAAS XERION!

spot_img

Światowy lider w dziedzinie rolniczych maszyn żniwnych i ciągników – Firma CLAAS poinformowała o dokonaniu homologacji opony Vredestein VF Traxion Optimall dla ciągników klasy wyższej XERION. Homologacja obejmuje największą oponę VF, rozmiar VF 900/60R42 PFO NRO 189D TL z serii Traxion Optimall. Dodajmy też, że innowacyjna opona VF Traxion Optimall do segmentu ciągników klasy wyższej odznacza się wyjątkowymi pod względem przyczepności i trwałości parametrami, co znacząco obniża całkowity koszt eksploatacji maszyn i zużycie paliwa.

Zalety ciągników XERION

Ciągniki XERION to wielofunkcyjne maszyny rolnicze o dużej mocy, produkowane w 3 typach – w przedziale  mocy od 443 do 530 KM. Wytwarza się je w największej na świecie fabryce maszyn żniwnych w niemieckiej miejscowości Harsewinkel. Natomiast firma Vredestein jest dostawcą oryginalnego wyposażenia dla 4 fabryk CLAAS: 2 w Niemczech (Harsewinkel i Bad Saulgau) i 2 we Francji  (Le Mans i  Metz-Woippy).
Dostawy opon Vredestein dla marki CLAAS obejmują opony do ciągników, samobieżnych kombajnów i maszyn żniwnych produkowanych w tych 4 fabrykach.

Źródło i foto: Materiały Firmy Constans PR

spot_img
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x