niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Grasz w Farming Simulator? Zmierz się z drużyną John Deere na Poznań Game Arena!

spot_img

To gratka dla fanów marki John Deere i gier komputerowych.  Czołowy producent maszyn rolniczych ma już własną drużynę w Farming Simulator  i  zapowiada zaciętą walkę o czołowe lokaty!

Gra Farming Simulator ma już swoją stale rosnącą rzeszę wiernych fanów. Na całym świecie miliony aktywnych użytkowników i amatorów sportów elektronicznych sięga po ten coraz popularniejszy symulator rolnictwa.

Gracze podczas wirtualnej rozgrywki mogą wcielić się w operatorów ciągników m. in. marki John Deere. Do wyboru mają ciągniki serii: 6R, 6M, 7R, 8R oraz 8RT. Co więcej, sterować można również kombajnami, m. in. T560i. Maszyny z charakterystycznym „Jelonkiem” w logo są szczególnie często wybierane przez graczy. Stworzenie zatem własnej drużyny John Deere było kwestią czasu.

Przyczyny naszego dołączenia do branży e-sport są oczywiste: przede wszystkim jest to atrakcyjność niezwykle szczegółowego symulatora rolnictwa zarówno w branży rolniczej jak i poza nią. Towarzyszy temu bardzo wysoka akceptacja maszyn John Deere w Farming Simulator, jak również coraz silniejsze przenikanie się świata realnego z wirtualnym – mówi Ralf Lenge, Manager ds. Public Relations w John Deere.

Do wygrania ponad 200 tyś euro

Oficjalna impreza twórców gry Farming Simulator, która w tym roku miała miejsce w ostatni weekend lipca była idealną okazją do zaprezentowania nowoutworzonego zespołu John Deere. Na FarmConie siódemka graczy wspólnie zainaugurowała rywalizację w Lidze Farming Simulator. Twórcami inicjatywy są sami twórcy gry, czyli Giants Software.

Podczas kolejnych 14 turniejów rozgrywanych na terenie całej Europy na przestrzeni jesieni i wiosny drużyny powalczą o tytuł „Farming Simulator Champion 2020” oraz o atrakcyjną nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 euro.

Zmierz się z drużyną John Deere podczas Poznań Game Arena

Kalendarium rozgrywek na ten rok:

  • 08 – 11.08.2019 – rywalizacja online
  • 08 – 24.08.2019 – GAMESCOM (Kolonia, Niemcy)
  • 09 – 15.09.2019 – ZURICH GAME SHOW (Zurych, Szwajcaria)
  • 10 – 20.10.2019 – POZNAŃ GAME ARENA (Poznań, Polska
  • 10 – 03.11.2019 – PARIS GAMES WEEK (Paryż, Francja)
  • 11 – 16.11.2019 – AGRITECHNICA (Hanower, Niemcy)
  • 11 – 24.11.2019 – HEROFEST (Berno, Szwajcaria)

Bieżące relacje i osiągnięcia drużyny będą udostępniane w social mediach. Do polubienia strony Johne Deere na facebook’u i śledzenia najnowszych informacji na temat marki zaprasza Bartosz Białas z John Deere Polska. Wszystkich fanów gier komputerowych i rolnictwa zaprasza również do przybycia na tegoroczne PGA. W dniach 18-20.10 doping kibiców będzie na pewno bardzo pomocny. Dla wszystkich przybyłych amatorów e-sportu marka John Deere przygotowuje specjalną atrakcję – możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach meczu towarzyskiego. O szczegółach firma poinformuje już wkrótce.

źródło/foto: mat. prasowe John Deere

Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników