sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Case IH Maxxum 145 ciągnikiem roku!

spot_img

Case IH Maxxum 145 został wyróżniony tytułem Ciągnika Roku 2019 i Najlepszego Wzornictwa 2019 podczas ceremonii wręczenia nagród pierwszego dnia targów EIMA International w Bolonii we Włoszech.

 

3 najważniejsze atrybuty

Wprowadzony na rynek w ubiegłym roku wraz z trzema mniejszymi modelami o mocy 116-135 KM, Maxxum 145 Multicontroller 145 KM obejmuje ośmiostopniową skrzynię biegów ActiveDrive 8 oraz podłokietnik i joystick Multicontroller – atrybuty uznane za ułatwienia obsługi i zwiększenia wydajności pracy maszyny. Ciągniki Maxxum są również dostępne z czterostopniową przekładnią Powershift i przekładniami bezstopniowymi.
Dzięki ostatnim zmianom w gamie Maxxum, które nadały linii nowy wygląd, w podwójnym uznaniu ten sam model zdobył także kategorię Best Design, uznając znaczenie do funkcjonalności i formy nowoczesnego stylu ciągnika.

Osiągnięcia Maxxum 145 Multicontroller

Kluczowym osiągnięciem w nowej gamy Maxxum Multicontroller jest napęd półbiegów ActiveDrive 8 z trzema zakresami / ośmioma krokami. Transmisja i wiele innych funkcji obsługi ciągnika można kontrolować za pomocą podłokietnika i joysticka Multicontroller.

„Cieszymy się, że otrzymaliśmy wyróżnienie Traktor Roku 2018 dla Maxxum 145 Multicontroller” – mówi Thierry Panadero, wiceprezydent Case IH w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

źródło/fot. mat prasowe cnh

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x