wtorek, 5 grudnia, 2023
spot_img

ARBOS z brązowym medalem na targach SIMA w Paryżu

spot_imgspot_img

Od projektu do rzeczywistości – ARBOS France, francuski oddział założony w 2017 roku w Saint-Priest w Lyonie, zorganizował własny udział w tym ważnym wydarzeniu, aby zaprezentować pełną linię ciągników i narzędzi już rozmieszczonych w całej Francji.

 

Brąz dla opryskiwacza

Grupa ARBOS przygotowywała się do uczestnictwa w SIMA 2019 wraz z oddziałem ARBOS France. Założona w 2017 roku w celu budowy sieci salonów dealerskich na niezwykle wymagającym i konkurencyjnym rynku. Jej siedziba znajduje się w Saint-Priest w Lyonie, idealnej pozycji logistycznej dla wsparcia głównych producentów roślin uprawnych na północy oraz wyspecjalizowanych firm na południu i wybrzeżu Morza Śródziemnego. Od tego czasu jego rozwój był nie do zatrzymania, a projekty i prototypy ostatniej edycji SIMA stały się produktami już rozprowadzanymi w całej Francji. Tak więc ten scenariusz zapewnia „żyzny teren” dla pełnej linii ciągników i sprzętu o wysokiej mocy i zaawansowanej technologii, od otwartych pól do kompaktowych traktorów, po specjalistyczny sprzęt do sadów i winnic, wszystkie wspierające zrównoważony cykl agronomiczny i firmy pracować w nim. Nie brakuje innowacji – Blaster, opryskiwacz przyczepny ze zmiennym rozstawem kół, zdobył brązowy medal na konkursie SIMA Innovation Awards 2019.

„Dzięki naszemu udziałowi w SIMA 2019 pragniemy przekazać przesłanie solidności i ciągłości, podkreślając, z siłą i przekonaniem, naszą zdolność do tworzenia wartości dla rynku francuskiego i końcowych użytkowników naszych produktów. – mówi Jean Philippe Fejoz, dyrektor generalny ARBOS France – Zaczynając od pełnego i wszechstronnego asortymentu ciągników do sadów i winnic, które są idealne na południowym wschodzie kraju, w ciągu zaledwie dwóch lat mamy już 20 dealerów w regionie . W ciągu najbliższych kilku lat oferta produktów zostanie rozszerzona o 260 ciągników z otwartym polem CV i wyposażenie do pracy w terenie za pomocą innowacyjnych technik agronomicznych, idealnych na północnym zachodzie Francji. Tak więc wyścig, który nie ma zamiaru się zatrzymać. „

Dzięki eksponatom o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych zwiedzający mogąpodziwiać wszystkie najlepiej sprzedające się produkty, które gwarantują maksymalną wydajność i wydajność. Wśród nowych produktów prezentowanych na liście flagowej jest model prototypowy 7260 z serii 7000, która wkrótce zostanie wprowadzony na rynek.

źródło: mat. prasowe ARBOS

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x