środa, 24 lipca, 2024
spot_img

 SDF modernizuje zakład produkcyjny ciągników w Indiach

spot_img

Grupa SDF rozpoczęła projekt modernizacji swojego indyjskiego zakładu produkcyjnego w Ranipet zajmującego się produkcją ciągników. Modernizacja pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnej SDF w Indiach i tym samym zaspokoi rosnące potrzeby, zarówno rynku wewnętrznego, jak i światowego.

Prace modernizacyjne zakładu, które rozpoczną się w styczniu 2020 roku, obejmą zwiększenie powierzchni logistycznej i całkowite przeprojektowanie linii montażowej przekładni oraz lakierni, wykorzystując najlepsze technologie produkcyjne dostępne na rynku w celu zapewnienia najwyższej jakości produkcji.

Całkowita powierzchnia zakładu wynosi 127 000 m2, a nowe konstrukcje pozwolą na zwiększenie powierzchni zadaszonej z 26 000 m2 do 34 000 m2. Po zakończeniu prac cały rozkład fabryki zostanie zmodyfikowany tak, aby spełniał nowe wymagania, a zdolność produkcyjna SDF w Indiach przekroczy w ten sposób 20 000 jednostek rocznie.

Projekt, który będzie realizowany przy zachowaniu ciągłości produkcji obecnego zakładu, jest rozplanowany na okres 3 lat, a jego całkowita inwestycja wyniesie około 7 mln euro.

Modernizacja zakładu w Ranipet jest częścią kilkudziesięcioletniej obecności SDF w Indiach, a dokładnie od 1996 r., w szczególności w dystrykcie Ćennaj, głównym obszarze przemysłowym kraju dla sektora motoryzacyjnego i produkcji pojazdów rolniczych.

 

Jakie czynności wykonać przy konserwacji prasy rolującej na okres zimy?

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników