piątek, 24 maja, 2024
spot_imgspot_img

Rozwijaj się w branży rolniczej: Studia podyplomowe „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych” czekają na Ciebie!

spot_img

Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Państwowy Instytut Badawczy (IERiGŻ PIB) ogłosił rekrutację na czwartą edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych pt. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych”.  Co przewiduje kierunek i jakie są szczegóły naboru? 

Wieloaspektowe podejście do rolnictwa

Program studiów został stworzony z myślą o absolwentach kierunków nierolniczych, pracownikach administracji publicznej oraz przedsiębiorcach z branży rolniczej. Celem programu jest poszerzenie wiedzy ekonomiczno-rolniczej i przygotowanie słuchaczy do wyzwań związanych z produkcją rolną, organizacją gospodarstw oraz aktualnymi trendami rozwoju rolnictwa.

Słuchacze zapoznają się z tematyką doradztwa rolniczego, organizacji rynków rolnych, podatków, ubezpieczeń oraz podstaw rachunkowości. Program uwzględnia również istotne kwestie bezpieczeństwa żywnościowego oraz aspekty agrobiznesu. Wszystkie te zagadnienia są analizowane w kontekście aktualnych uwarunkowań rozwoju rolnictwa, takich jak zmiany środowiskowe, klimatyczne oraz polityka rolna Unii Europejskiej.

Wygodny tryb i dostępność

Studia podyplomowe „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych” prowadzone będą od października 2023 r. do czerwca 2024 r. w trybie online, co daje słuchaczom elastyczność i możliwość dostosowania nauki do swojego harmonogramu. Program obejmuje 15 dwudniowych zjazdów sobotnio-niedzielnych, które umożliwiają bezpośredni kontakt ze specjalistami i wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów w branży rolniczej.

Praktyczne informacje i zapisy

Osoby zainteresowane studiami podyplomowymi „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych” mogą złożyć podanie o przyjęcie oraz wypełnić kwestionariusz osobowy poprzez formularz dostępny online. Wszystkie szczegóły dotyczące programu, terminów płatności oraz dane do przelewu można znaleźć na stronie internetowej instytutu. Łączna opłata za studia wynosi 3 700 złote, z możliwością rozłożenia płatności na raty.

  • Link – podanie o przyjęcie na studia oraz kwestionariusz osobowy – formularz online 

Studia podyplomowe „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych” stanowią doskonałą okazję dla osób zainteresowanych rolnictwem i ekonomiką. Jesteście zainteresowani tematem? Dajcie znać w komentarzach!

źródło: ierigz.waw.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x