sobota, 27 listopada, 2021
spot_img

Hyperin – lider rynku środków do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych

-REKLAMA-spot_img

Marka Hyperin powstała w 2015 roku z ramienia firmy ADV Gentetics.  Zupełny brak na rynku odpowiednich środków do czyszczenia maszyn rolniczych był najlepszą motywacją do stworzenia kompletnej linii preparatów do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych. I tak też w trzy lata inżynierowie firmy Hyperin opracowali wysokiej jakości, niezbędne w każdym gospodarstwie formuły środków do mycia maszyn rolniczych, ich dezynfekcji oraz konserwacji.

Produkty Hyperin zgodnie z pierwotnym założeniem wyróżniają się skutecznością działania, doskonale chronią różnego rodzaju powierzchnie, a jednocześnie są bezpieczne dla maszyn, środowiska i ludzi.

Innowacyjne płyny do mycia maszyn rolniczych marki Hyperin

Po szeregu badań i testów udało się wprowadzić na rynek wysokiej jakości, innowacyjne, skuteczne, a przy tym ekologiczne i bezpieczne dla ludzi produkty, m.in.:

  • środek do mycia Hyperin Agri, przeznaczony do dbania o elementy gumowe, szklane i lakierowane,
  • środek do czyszczenia maszyn rolniczych i urządzeń z rdzy i pozostałości wapiennych Hyperin Calc,
  • środek do konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych/zabezpieczania sprzętu przed korozją Hyperin Anticor,
  • hydrowosk Hyperin Diamant,
  • środek do mycia rąk bez użycia wody Hyperin Hand.

Prócz tego udało się opracować specjalistyczne środki do dezynfekcji pełnej:

  • Hyperin Sterillśrodek do dezynfekcji higienicznej rąk oraz powierzchni mających kontakt z żywnością,
  • Hyperin Biodex – myjąco-dezynfekujący środek do powierzchni zmywalnych, również tych, mających kontakt z żywnością.

Hyperin – środki do mycia maszyn rolniczych nie tylko skuteczne, ale i ekologiczne

Producent innowacyjnych środków do mycia maszyn rolniczych Hyperin nie tylko oferuje specjalistyczne preparaty do czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych.

Firma również aktywnie wspiera procesy skracające czas pracy poprzez projektowanie nowoczesnego sprzętu. Posiada też rozwiązania wspomagające i ułatwiające utylizację zanieczyszczeń. Jako, że świadomość w sprawie ochrony środowiska rośnie wśród społeczeństwa, Hyperin kładzie nacisk zarówno na skuteczność oferowanych produktów, jak i na to, aby były ekologiczne.

Biodegradowalność oraz bezpieczeństwo dla powierzchni i użytkowników jest jednym z priorytetów marki. Produkty składają się więc z najwyższej jakości komponentów, głównie pochodzenia naturalnego. Wdrażane są też rozwiązania umożliwiające ograniczenie użycia środków i zasobów wodnych. Najnowszym produktem jest super ekologiczna, 100% biodegradowalna piana aktywna Hyperin Pineco, która przeszła badania PZH i nadaje się również do użycia na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

Producent wysoce skutecznych, a jednocześnie ekologicznych preparatów przeznaczonych do czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych bierze też pod uwagę, że zabrudzenia spływające z maszyn rolniczych nie zawsze pozostają neutralne dla środowiska. Dlatego w gamie produktów Hyperin znajduje się Hyperin Biomat – środek zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do gleby i wód gruntowych.

WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTÓW MOŻNA ZNALEŹĆ NA WWW.HYPERIN.PL

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

23,952FaniLubię
617ObserwującyObserwuj
9,090SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x