środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Przymrozki, szadź i mgły [POGODA]

spot_img

W nocy opady deszczu występować będą na Podlasiu (szczególnie wschód regionu), Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, a także na wschodzie Mazowsza i Świętokrzyskiego. Przewidywana suma opadów wyniesie około 3-8 mm. Na pozostałym obszarze pogodnie, miejscami bezchmurnie. Od województwa Śląskiego po Łódzkie, Wielkopolskę, Mazowsze, Kujawy i Kaszuby mogą powstać mgły osadzające szadź, ponieważ temperatura spadnie do -4/-1 stopnia. Na zachodzie przymrozki przy ziemi, na wysokości dwóch, trzech metrów już około 1-2 stopni powyżej zera. Na wschodzie, gdzie do rana pochmurno nie mniej niż 3-5 stopni.

W czwartek nigdzie w Polsce nie będzie padać. Od wschodu do zachodu słońca na niebie będzie bardzo mało chmur. W centrum i na północy w wielu regionach niemalże bezchmurnie. Nieco więcej chmur na krańcach wschodnich.

Wiatr osłabnie, o poranku i popołudniu niemalże bezwietrznie.

Temperatura wzrośnie do 3-4 stopni miejscami w rejonach gdzie o poranku mgliście, 4-6 stopni na północy, wschodzie, 7-9 stopni na pozostałym obszarze. Lokalnie na zachodzie i południu do 11 stopni.

W piątek na zachód od Wisły ponownie miejscami popada- tym razem słabo.

Łukasz Sieligowski

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników