wtorek, 28 marca, 2023
spot_img

Przewodnicząca KE: Chcemy przedłużyć import zbóż bez ceł z Ukrainy na kolejny rok

spot_imgspot_img

Kiedy polscy rolnicy doświadczają poważnych konsekwencji wprowadzonego przejścia ukraińskiego zboża przez nasz kraj, Przewodnicząca Komisji Europejskiej zaproponowała przedłużenie importu zbóż bez cła z Ukrainy na kolejny rok! 

Przewodnicząca KE: Chcemy przedłużyć import zbóż bez ceł z Ukrainy na kolejny rok

KE zaproponuje przedłużenie braku cła dla importu z Ukrainy o rok

Dzisiaj polscy rolnicy walczą o swoje prawa, godność i przetrwanie. Wprowadzenie zboża bez cła spowodowało zalewanie polskich skupów. Ci, którzy ponieśli duże koszty, aby zabezpieczyć bezpieczeństwo żywnościowe kraju, zostali sami z zbożem o dramatycznie obniżonej wartości. Tymczasem Komisja Europejska jednak nie widzi problemu.

“W zeszłym roku anulowaliśmy wszystkie cła i kontyngenty na towary z Ukrainy. To był wielki sukces… Dziś mogę ogłosić, że zaproponujemy przedłużenie tej umowy handlowej na kolejny rok – powiedziała przewodnicząca KE na konferencji prasowej z premierem Ukrainy Denysem Szmyhalem.

Czy wyobrażacie sobie, żeby kolejny rok wyglądał tak samo? My zdecydowanie nie.

źródło: https://en.interfax.com.ua

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo
Bolo
1 miesiąc temu

Pomyślałaś o krajach na wschodniej ścianie Unii wyrachowana Niemko?

Polka
Polka
18 dni temu

To nie jest rząd,to są sprzedajne pasożyty,które żerują tam gdzie można napchać kieszenie.Maja w d….Nas obywateli,Nas przedsiębiorców.Oszukali wszystkich i małego tego,pod przykrywka pomocy karmią nas śmieciem sprowadzonym z Ukrainy,ale to nie Ukraina zarabia tylko wielkie korpo zachodnich Państw.Ja się pytam kto w tej sytuacji jest większym debilem????Zlodzieje,oszusci,pasozyty.Wstyd mi za tą bandę degeneratów co się śmie nazywać Polskim rządzącym!!!!Polske sprzedali,została tylko w nazwie Polska nasza Polska.Bandyci!!!

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

2
0
Would love your thoughts, please comment.x