czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Przed nami pochmurna i ciepła noc [POGODA]

spot_img

Przed nami pochmurna i ciepła noc

Na północy, południu i w centrum temperatura nie spadnie poniżej 8-10 stopni. Nieco chłodniej 5/6 stopni na wschodzie. Najchłodniejsza noc zapowiada się na zachodzie +2/+5 stopni.

Czwartek zapowiada się pochmurny niemal w całym kraju. Tylko na południu więcej przejaśnień. Na zachodzie i północy możliwe nieliczne przejaśnienia. Dodatkowo na południu, zachodzie, wschodzie i w centrum a późnym popołudniem także na północy miejscami pojawiać się będą opady mżawki.

+10/+12 stopni wskażą termometry od Tarnowa po Kraków, Katowice, Opole, Wrocław. +8/+10 stopni na zachodzie i w centrum, +6/+7 stopni na Kaszubach i Żuławach. Na wschodzie kraju najwyższa temperatura wystąpi nad ranem +5/+6 stopni. W południe na Suwalszczyźnie będzie około +4 stopni, wschodzie i północy Lubelszczyzny +5 stopni a na Roztoczu i zachodzie Lubelszczyzny +7 stopni. Wieczorem na wschodzie i północy Podlasia pojawi się przymrozek.

Na północy, wschodzie i w centrum jutro mocniej powieje ze wschodu. Wieczorem wiatr osiągnie w porywach 55-65 km/h. Na pozostałym obszarze wiatr nie przekroczy 35-40 km/h.

Łukasz Sieligowski

mapa pogody

 

 

 

 

Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników