czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

Przed nami najcieplejszy dzień w tym roku. Upał poleje się z nieba [POGODA]

spot_img

Już noc będzie bardzo ciepła na poziomie 15-17 stopni, na zachodzie i południu 18-20 stopni i nigdzie nie będzie padać.

Rosa ustąpi około godziny 7:00 i można od tego momentu żniwować. W południe kiedy jeszcze nie ma szans na deszcz temperatura osiągnie już 28 stopni na północy kraju, 31 stopni w centrum i 33 stopnie na południowym zachodzie i środkowym zachodzie. Po południu tuż przed szansą na burze w całym kraju od 30 stopni wzwyż. Między Inowrocławiem, Kutnem, Kaliszem, Nysą możliwe będzie poczucie nawet 35 stopni w cieniu.

Po południu pojawia się jakaś niewielka szansa na burze- nie wiadomo czy chmury zdołają powstać ponieważ wiele czynników będzie je hamować. Jeśli już powstaną to obejmą maksymalnie 20% zaznaczonego obszaru i tutaj popada- byłyby to godziny późno popołudniowe i wieczorne.

Wiatr powieje słabo. Będzie duszno i gorąco.

Noc z wtorku na środę w wielu regionach południowej, wschodniej i środkowej części kraju przyniesie temperatury na poziomie 19/22 stopni.

W środę front z silnymi burzami- na dzień dzisiejszy wydaje się, że ominie cały zachód kraju a popada tylko na południu i wschodzie- być może i w centrum. Potem kilka dni spokoju i słońca.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników